Toprak Altı Görüntüleme - Yeraltı Görüntüleme Cihazı ve Görüntülü Dedektörler

Toprak Altı Görüntüleme

Telefonla toprak altı görüntüleme cihazları ülkedeki kanunların yaşattığı zorluklardan dolayı defineciler tarafından ihtiyaç duyulur hale gelmiştir. Adrenalin Secret İmager bu ihtiyacı karşılayan ilk gizli yeraltı görüntülemedir. Günümüz şartlarında hiç kimse arazide, sokakta veya bahçede define arama cihazı ile arama yaparken başkaları tarafından görünmek istemez. Bu zorunlu ihtiyaç doğrultusunda uzun süren araştırmalar sonucunda gizli yeraltı görüntüleme cihazı Secret İmager geliştirilmiştir.

 

TELEFONLA ALTIN ARAMA

Derinlerde define aramak için geliştirilmiş telefonla yeraltı görüntüleme cihazı her türlü zemin yapısında başarı ile çalışır. Benzer sistemlerin ulaşamadığı derin hedefleri rahatlıkla tespit edebilir.

Telefonla altın arama görüntüleme cihazı Adrenlin Dedektör Secret İmager arama yapılan hedef bölgedeki metalleri, mezarları, mahzenleri, tünelleri, madenleri ve antik yapı kalıntılarını gelişmiş sensörleri ile çok hassas tespit yapabilmektedir. Başarı ile tespit edilen objeler başlıca boşluk içeren yapılar, antik kalıntılar, altın, gümüş, bronz, bakır, demir gibi metal objeler ve maden yataklarıdır.

  • ADRES: Muradiye Mahallesi 97. Sokak İlk yurt Sitesi E-blok No:23 Muratlı / Tekirdağ
  • TELEFON: +90 539 847 63 83
  • E-POSTA: info@adrenalindedektor.com